Магазин рукоділля "Чаривна штучка"

Станки для вишивки. Универсальні держателі для пялец, Q-snaps і рам.
Напольний станок для вишивання Тройка напольный станок для вишивки.
                                Інтернет-магазин рукоділля м.Запоріжжя (Україна). Закази відправляємо по всьому світу.

№10 Тройка (універсальний напольний держатель)              

Станок напольный (фото 1) Станок напольный (фото 2) Станок напольный (фото 2)

Опис.

Універсальний напольний держатель "Тройка" включає в собі три різних типи напольних станків для вишивання. Висота приладу для вишивання легко регулюється. Завдяки цьому на станку зручно вышивати як на стільці і креслі, так і на дивані.

Фото №1 - перша варіація станка (з обертаємою рамою). Рама обертається на 360 градусів, що забезпечує зручність доступу до вивороту. Максимальна довжина горизонтальних круглих планок рами, яку можно встановити на станок - 1м (для Варіанта №1) и 50см (для Варіанта №2), мінімальна - 40см. Рама станка по висоті регулюється від 12см до 42см. До горизонтальних круглих планок рами закріплена стрічка, на яку пришивають, наметують або прикріплюють степлером канву для вишивання. Нижня і верхня кругла планка рами вращаються та фіксуються, что дозволяє накручувати тканину (якщо размір роботы більше висоти рами). По бокам рами є м'ягкий коврик для голок і пара магнитів під ножиці і т.д.

Фото №2 - друга варіація станка. Виходить при заміні верхнього кріплення (є в комплекті). Завдяки своїй конструкції зажим станка легко тримає рами різних типів (круглі, квадратні, із пластику, із дерева и т.д.). "Голова” держателя наклоняється під будь-яким кутом і плотно фіксируєтся спеціальным крепленням. Для доступу до вивороту - рама станка відкидається назад на 180 градусів. Квадратна рамка-пяльца в комплект не входить.

Фото №3 - третя варіація станка. Кут наклону "Голови” станка регулюється і плотно фіксується спеціальним зажимом. Відрізняється від попередніх варіантів станка тим, що рама для вишивання лежить на ньому вільно (як на пюпітрі), відсутнє жостке кріплення, и для доступу до вивороту достатньо перевернути раму. На станку легко вышивати використовуючи пяльца, снапи, рамки – вони кладуться на вертикальні планки. Квадратна рамка-пяльца в комплект не входить.

Ціна станка для вишивання в залежності від комплектації:

Варіант №1 - (1950грн./73.58$).   під замовлення  
- Станок з обертаємою рамою розміром 1м х 43см (Фото №1).
- Кріплення для трансформації станка (результат - Фото №2).
- Квадратна рамка-пяльца, яка закріплена на Фото №2 і Фото №3 - в комплект не входить.

Варіант №2 - (1400грн./52.83$).   під замовлення  
- Станок з обертаємою рамою розміром 50см х 43см (Фото №1).
- Кріплення для трансформації станка (результат - Фото №2).
- Квадратна рамка-пяльца, яка закріплена на Фото №2 і Фото №3 - в комплект не входить.

Під замовлення - індивідуальні розміри станка